"Zmajići" remizirali sa Mađarskom

Mlada U18 fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine je danas u prijateljskom meču u Telkiju remizirala 1:1 sa odgovarajućom selekcijom Mađarske.

Izabranici Dubravka Orlovića do prednosti dolaze u 38. minutu. Admir Gojak je iskoristio situaciju u kojoj je golman domaćeg tima Mirko Bozo napustio gol liniju, te je preciznim udarcem sa sredine igrališta loptu poslao u mrežu.

U nastavku oba tima su stvorila nekoliko prilika, ali se rezultat nije mijenjao sve do 4. minute sudijske nadoknade drugog poluvremena kad Imre Egri centrira sa desne strane, a Kevin Mondovics glavom postiže gol za Mađarsku i postavlja konačan rezultat utakmice.

Za Bosnu i Hercegovinu su nastupili: Dino Kaiser (71. Adin Aleta), Ivan Kraljević (78. Božidar Dimitrić), Petar Đukanović, Amar Hadžimuratović, Darko Bašić (71. Hamza Redžić), Jusuf Terzić (63. Roko Landeka), Ante Pokrajčić (46. Senad Ćosić), Afan Fočo (78. Matej Deket), Daris Čatak (46. Antonio Arapović), Admir Gojak, Malik Kolić (78. Mahir Bešić).