Vlahović ne staje: Srbin nastavio da rešeta (VIDEO)

Fudbaler Juventusa Dušan Vlahović postigao je još jedan gol na meču protiv Verone.

Juventus je kao gost poveo u 28. minut meča, a  loptu u mrežu je spakovao srpski fudbaler, poslije gužve u šesnaestercu.

Pobjegao je čuvarima, došao pred golmana i na paravi načun krunisao akaciju koju je na polovini terena započeo Kenan Jildiz.

Tražile su sudije VAR provjeru, kako bi utvrdile da li je napadač torinske ekipe možda napravio faul jer su ga trojica čuvala, ali nakon konsultacije, gol je priznat.

Bio je to njegov prvi pogodak ove sezone.

Pogledajte kako je to izgledalo:

Juventus je poslije 45 minuta vodio 2:0, a Vlahović je u 53. postigao svoj drugi gol.

Ovaj put bio je precizan sa bijele tačke, nakon što je sudija dosudio najstrožu kaznu za defanzivca Verone.

Srbin je bio siguran, rutinski je izveo kazneni udarac i donio svom timu velikih 3:0.