Tiketi tipovani na Dinamo postali dobitni

Igrači koji su tipovali na domaćina na utakmici Lige šampiona između Dinama i Monaka ostvarili su dobitak u 66. minuti susreta nakon prednosti od 2 gola. Kraj utakmice donio je neriješen rezultat 2:2, a samim tim isplaćeni su i svi tiketi sa tipom X.

Samo u WWIN-u, drugačiji način igre omogućava da gubitni tiketi mogu biti dobitni s promocijom PREDNOST W2.

Fudbal W2

Opklada Regularno vrijeme 1x2 postaje dobitna kada tvoj tim ostvari 2 gola prednosti, bez obzira na krajnji ishod utakmice.

Košarka W18

Opklada Konačni pobjednik postaje dobitna kada tvoj tim ostvari 18 koševa prednosti, bez obzira na krajnji ishod utakmice.

Tenis W5

Opklada Pobjednik meča postaje dobitna kada tvoj igrač ostvari 5 gemova prednosti u 1. setu, bez obzira na krajnji ishod meča.