Srbin rešeta mreže: Joveljić za novu pobjedu LA Galaksija

LOS ANĐELES - Fudbaleri Los Anđeles Galaksija pobijedili su jutros na svom terenu ekipu Ostina rezultatom 2:1 u meču MLS lige.

Domaći tim je poveo u 31. minutu pogotkom Gabrijela Peća. Ostin je do izjednačenja stigao golom Sebastijana Driusija u 55. minutu. Pobjedu LA Galaksiju donio je srpski reprezentativac Dejan Joveljić u 76. minutu. On je bio starter u ekipi iz Los Anđelesa, a zamijenjen je u osmom minutu nadoknade vremena.

Joveljić je u dosadašnjem dijelu sezone u MLS ligi postigao 15 golova. Ostin je meč završio sa fudbalerom manje, pošto je u 13. minutu nadoknade vremena isključen Giljerme Biro. Fudbaleri LA Galaksija se nalaze na prvom mjestu na tabeli Zapadne konferencije MLS lige sa 64 boda. Ostin je na desetoj poziciji sa 39 poena. LA Galaksi će u narednom kolu gostovati Hjustonu, dok će Ostin dočekati Kolorado, prenosi tanjug.