Šampion Italije se mučio na gostovanju u Monci

Fudbaleri Intera su se uspjeli spasiti u posljednjim minutama utakmice na gostovanju u Monci, te izboriti remi i samo jedan bod.

U susretu četvrtog kola italijanske Serije A, Monca je ugostila ekipu Intera, a konačan rezultat ovog meča glasio je skroz neočekivanih 1:1. Sve pogotke vidjeli smo u posljednjim minutama.

Naime, domaćin je prvi stigao do prednosti u 81. minutu duela. Strijelac pogotka bio je Dani Mota. Ali, prvak Italije ipak dolazi do poravnanja u finišu.

Igrao se 88. minut kada je Karlos Augusto napravio zaista odlično dodavanje, dok je nizozemski reprezentativac Denzel Dumfris zatresao mrežu Monce za konačnih 1:1.

Inter je tako došao na drugo mjesto na tabeli nakon četiri kola sa osam osvojenih bodova. S druge strane, Monca je tek 15. sa tri boda na svom kontu, prenosi "SportAM".