Remi "zmajica" i "orlica" u Zenici

Ženska reprezentacija Srbije odigrala je neriješeno 2:2 protiv Bosne i Hercegovine u Zenici, u prvoj utakmici polufinala plej-ofa za plasman na Evropsko prvenstvo.

Emina Ekić je dovela domaćina u vođstvo u 20. minutu, a izjednačila je Nina Matejić u 29. Kapitenka Bosne i Hercegovine Milena Nikolić je vratila vođstvo domaćinu, ali je Srbija stigla do remija golom Vesne Milivojević u 87. minutu.

Revanš je na programu u utorak, 29. oktobra, u Sportskom centru FSS u Staroj Pazovi, sa početkom od 19 sati. Pobjednik dvomeča će u finalu plaje-ofa za plasman na EURO igrati protiv pobjednica duela Luksemburg - Švedska.