Ludnica u Banjaluci: Kiša golova na Gradskom stadionu, Borac ponovo vodi (VIDEO/FOTO)

Fudbalski klub Borac na "Gradskom stadionu" u Banjaluci dočekuje FK Igman Konjic.

Borac je poveo 1:0, a gol za Banjalučane postigao je David Vuković u 32. minutu.

I kad se činilo da će Borac pobjedom u današnjem duelu osigurati svoju treću titulu prvaka Premijer lige BiH, pred kraj prvog poluvrmena uslijedio je šok.

U 42. i 43. minutu Igman postiže dva brza pogotka i šokira sve na stadionu u Banjaluci.

Igman je stigao do poravnanja preko Mešinovića, a novi šok je uslijedio minut kasnije. Za veliki preokret je pogodio Mirsad Ramić nakon velike greške Šušića.

Borac se vratio u 48. minutu golom Jovana Nišića iz penala.

Ali u 53. minutu ponovo je Igman poveo. Strijalac je bio Velizar Janketić.

Minut kasnije Borac stiže do izjednačenja. Damir Hrlja pogodio je za 3:3.

Zoran Kvržić čim je ušao u igru dovodi Borac u vođstvo od 4:3. On je pogodio mrežu gostiju u 64. minutu na asistenciju Blagajića.

Pored svega, ipak, ni kiša ne može da poremeti današnju atmosferu i želju da se titula još jednom vrati u Banjaluku.

Podsjećamo, današnjim trijumfom Borac će i matematički osigurati svoj treći naslov šampiona, a time i mogućnost da se sljedeće sezone evropski fudbal gleda baš u gradu na Vrbasu.