Panatinaikos nemoćan protiv Čelzija u Atini

Završeni su i ostali mečevi prvog večerašnjeg bloka drugog kola Konferencijske lige.

Osim meča u u Nikoziji koji je bio u centru pažnje ovdašnje javnosti jer Borac savladao APOEL rezultatom 1:0, uzbuđenja nije nedostajalo ni na ostalim terenima.

Fudbaleri Čelsija pobijedili su na gostovanju u Atini domaći Panatinaikos rezultatom 4:1. Strijelci za ekipu iz Londona su bili Žoao Feliks u 22. i 55, Mihajlo Mudrik u 48. i Kristofer Nkunku u 59. minutu. Utješni gol za Grke postigao je Fakundo Pelistri u 69. minutu.

Rezultati drugog kola: Celje - Bašakšehir 5:1, Jurgarden - Gimarais 1:2, Gent-Molde 2:1, Harts - Omonija 2:0, Jagelonija - Petroklub 2:0, Larne - Šamrok 1:4, Rapid - Noa 1:0, Sankt Galen - Fiorentina 2:4, Vikingur - Serkl Briž 3:1.