Liga šampiona: Bez pobjednika u Italiji i Francuskoj

Odigrane su prve dvije utakmice današnjeg programa UEFA Lige prvaka.

Oba meča završena su bez pobjednika. Meč između Atalante i Seltika nije pružio puno uzbuđenja za navijače. Nakon 90 minuta igre mreže su mirovale. Utakmica je okončana rezultatom 0:0.

Pobjednika nije bilo ni u francuskom Brestu, gdje je domaći istoimeni sastav ugostio Bajer iz Leverkuzena. Susret je bolje počeo za goste iz Njemačke koji su poveli u 24. minutu. Strijelac za 1:0 bio je Virc. Radost navijača Bajera nije trajala dugo. Francuzi su izjednačili već u 39. minutu. U listu strijelaca upisao se Les-Melou.

Nakon tri odigrana kola i Bajer i Brest imaju po sedam bodova. Brest će u narednom kolu gostovati Sparti u Pragu, dok će se Leverkuzen sastati sa Liverpulom.

Atalanta će u sljedećem kolu igrati protiv Štutgarta, dok će se Seltik sastati sa Lajpcigom.