Lacio srušio Lazovićevu Veronu (VIDEO)

Fudbaleri Lacija su savladali Veronu sa 2:1, u okviru četvrtog kola italijanske Serije A.

Lacio se nalazi na šestom mjestu sa sedam bodova, dok je Verona na sedmom sa poenom manje.

Ekipa iz Rima dobro otvorila meč i već u petom minutu došla do vođstva. Bulaj Dia je pogodio za 1:0 na asistenciju Matije Zakanjija – 1:0.

Ipak, odmah je uslijedio odgovor Verone, koja je izjednačila odmah u sedmom minutu. Girogris Kastanos je proigrao Kaspera Tengšteda za 1:1.

Nastavila je ekipa Lacija da pritiska posljednju liniju Verone i ponovo je došla do prednosti u 20. minutu. Pogodio je Valentin Kastelanos, a još jednom se u asistente upisao Zakanji – 2:1.

Lacio je uspio da zadrži prednost do kraja poluvremena i sa prednošću ode na pauzu, prenosi B92.

Mogla je ekipa do Rima do ubjedljivije pobjede, dvije dobre šanse su imali fudbaleri Lacija u 74. i 84. minutu, ali nije bilo promjene rezultata.

Srpski fudbaler Darko Lazović je odigrao 66 minuta u dresu Verone, a zamijenio ga je Davide Faraoni.

Lacio je uspio na kraju da odnese pobjedu i upiše tri boda.

U sljedećem kolu Lacio gostuje Fiorentini, a Verona dočekuje Torino.