Krasnodar bolji od Stankovićevog Spartaka usred Moskve

​Spartak je u Moskvi doživio težak poraz od lidera ruske Premijer lige Krasnodara koji je slavio u prestonici rezultatom 0:3 u meču 12. kola ruskog šampionata.

Gosti su poveli već u osmom minutu golom Kevina Leninija, da bi u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena Viktor Sa udvostručio prednost Krasnodara.

Konačan rezultat postavio je Medina nesrećnim autogolom u posljednjim trenucima meča, pa je Spartak sada na 11 bodova od lidera Krasnodara i sa sve manjim šansama da se ozbiljnije uključi u šampionsku trku.

Čitav meč u redovima Spartaka odigrao je i srpski reprezentativac Srđan Babić koji se vratio u tim poslije odrađene suspenzije protiv Rostova, navode "Sportske".