Egnatija pala u produžetku: Hrelja izazvao delirijum u Banjaluci (FOTO, VIDEO)

U prvoj utakmici prvog kola kvalifikacija koja se igrala u Banjaluci ekipa Borca bila je bolja od gosta iz Albanije. “Crveno-plavi” su pobijedili 1:0.

Počelo je dosta tvrdo između Borca i Egnatije.

Ispitivanje snaga i opravdan strah i jednih i drugih da ne naprave kobnu grešku koja bi njihov tim mogla da stavi u zaostatak.

Velika šansa za “crveno-plave” viđena je u 11. minuti kada je poslije jedne gužve i flipera u šenstaestercu protivnika lopta išla u gol prije nego što ju je Stojan Vranješ prebacio preko gola.

Prvo poluvrijeme je prošlo uglavnom u ležanju fudbalera Egnatije na terenu. Čini se da au oni zaista zadovoljni nerješenim rezultatom koji bi odnijeli kući, nešto sto je njihov trener i najavljivao na konferenciji uoči utakmice.

Gosti su izgubili jednog bitnog fudbalera radi povrede. Naime, Sumaila Bakajoko je u 21. minuti napustio teren.

Ruku na srce, nije bilo previše uzbuđenja. Vranješ je glavom pokušao ali je to golman gostiju lako uhvatio.

Produžetak je bio sedam minuta, ali se na odmor otišlo sa 0:0. Drugi dio je počeo u tonu prvog. Međutim, Borac je od 59. minute bio sa igračem više.

Poslije intervencije prvo VAR sobe pa onda i glavnog sudije pocrvenio je Arbin Zenulai.