PAOK ponovo vodi - 3:2 (VIDEO)

Kreće spektakl u Grčkoj, tačnije u Solunu. Ekipa Borca izlazi na megdan velikom PAOK-u.

Svi su svjesni kvaliteta ekipe iz Grčke, ali ovo su situacije za koje se živi i koje se dešavaju, pa mnogima samo jednom, a nekima i nikada u karijeri.

Nije dobro počelo za goste iz Banjaluke. Grčki prvak je u 18. minuti poveo.

Nije dugo trajalo slavlje domaćina, a za to se pobrinuo Erera koji je donio poravnanje rezultata. Nisu se živci uzdrmali sa bijele tačke.

Bio je 39. minut kada je Koulerakis svojim drugim golom na utakmici ponovo donio vodstvo domaćinu.

Međutim, Borac nema namjeru da se preda. Kulašin donosi izjednačenje bh. šampionu - 2:2. A sa tim rezultatom se otišli i na poluvrijeme.

Pobjednik dvomeča između Borca i PAOK-a u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona ide na boljeg iz duela Malmea i KI Klaksvika, dok će poraženi u ova dva dvomeča odmjeriti snage u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.