Budimir junak Osasune u pobjedi nad Barsom

Hrvatski fudbalski reprezentativac Ante Budimir još je jednom postao junak Osasune, postigavši dva pogotka za prvi ovosezonski poraz Barselone u La Ligi.

Nakon sedam uzastopnih pobjeda na otvaranju nove sezone španskog prvenstva, Barselona je doputovala na noge Osasuni, a ekipa iz Pamplone predvodio je napadač „vatrenih“ Ante Budimir, koji je vodeći pogodak postigao u 18. minuti.

Potom je Zaragoza povisio na 2:0, a Victor početkom drugog poluvremena smanjio na 2:1, da bi Budimir u 72. minuti izborio i realizirao kazneni udarac te ispisao na semaforu 3:1. Bretones i Jamal u završnim su minutama postavili konačnih 4:2.

Bili su mu to drugi i treći ligaški pogodak ove sezone, a igrao je do 77. minute.